«Батьківщина» Чернігівщини надає допомогу постраждалим від вибухів на військовому арсеналі

Першою на надзвичайну подію на військовому арсеналі неподалік Ічні відреагувала Ніжинська міськрайонна парторганізація ВО «Батьківщина».

Як інформує прес-служба Чернігівського обласного партосередку, уже о 4-ій ранку партійці Ніжинського району власними силами і технікою почали евакуйовувати людей з прилеглих до зони ураження сіл. Домовилися про розміщення в гуртожитках та інших закладах і установах. На місці людей відразу ж забезпечили продуктами харчування та речами першої необхідності. Надали обігрівачі та електрочайники.

«Не залишився осторонь людської біди і Прилуцький осередок «Батьківщини». За кілька годин після вибуху на складах партійці прийняли й розмістили понад 600 евакуйованих жителів. Людям надали притулок у лікарнях і закладах освіти. Забезпечили харчуванням. Надали необхідну допомогу і жителям сіл Заїзд, Манжосівка та Сухополова, що в сусідньому Прилуцькому районі», – ідеться в повідомленні Чернігівської обласної «Батьківщини».

З ініціативи народного депутата від «Батьківщини» Валерія Дубіля в кожному районі Чернігівської області на базі партійних організацій відкрили пункти прийому допомоги для постраждалих. Збирають теплі речі, засоби гігієни, продукти харчування. Усю допомогу оперативно передають жертвам лиха. В обласному центрі також встановили намети для збору допомоги – на центрального ринку, на привокзального ринку та поряд з «Мегацентром».

«Страшна трагедія, яку передбачали ще рік тому. Шкода, що головнокомандувач не вивчив попередній досвід і не зміг її попередити. Понад 10 тисяч людей евакуйовано! Люди приходили пішки у домашніх капцях! Це – обличчя нашої влади, яка не може захистити власний народ! Це велике горе для родин, які стали жертвами цієї ситуації. Зараз важливо об’єднатися навколо біди й не залишити без допомоги жодну оселю», – заявив з приводу вибухів на військовому арсеналі в Ічнянському районі народний депутат України, голова Чернігівського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова