«Батьківщина» Чернігівщини: Агітатори чинного президента купують виборців за продукти

15 лютого у чернігівських ЗМІ з’явилася інформація про роздачу в Борзнянському районі агітаторами за чинного президента продуктових наборів.

Як інформує прес-служба Чернігівського обласного партосередку, цей факт підтвердили «батьківщинівці» Борзнянщини.

«Наші партійці підтвердили факт перебування в селі Нові Млини автобуса з передвиборними написами й гаслами від імені чинного президента. Невідомі особи дійсно роздавали продукти. На місце події прибула поліція, щоб з’ясувати подробиці інциденту. Сподіваємося, що діям цих осіб буде надано правову оцінку й правоохоронці відкриють кримінальне провадження та покарають винних», – ідеться в повідомленні Чернігівської обласної «Батьківщини».

Депутат Чернігівської облради Дмитро Іванов каже, що до партійних осередків ВО «Батьківщина» по всій області надходять тривожні сигнали про активні дії політичних аферистів.

«Ці ділки влаштовують провокації проти нашої політичної сили й особисто проти Юлії Тимошенко. Вони пропонують гроші за голос на виборах буцімто від імені нашого штабу, неправдивими дзвінками вводять в оману поліцію, розміщують у ЗМІ брехливі публікації», – зазначає представник «Батьківщини».

За словами Дмитра Іванова, роздача продуктів у Нових Млинах може бути ланкою одного злочинного ланцюга з підкупу виборців та маніпулювання громадською думкою.

«Вони не гребують нічим, аби залишитися при владі, навіть такою ганебною технологією, як роздача продуктових наборів під вигаданими приводами», – додає депутат Чернігівської облради від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова