«Батьківщина» Черкащини: Субсидії не рятують людей від високих тарифів

Депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини», керівник обласного виборчого штабу Юрій Тренкін переконаний, що субсидії не стали обіцяною панацеєю від високих тарифів.

Як інформує прес-служба обласної парторганізації, про це представник «Батьківщини» заявив на місцевому сайті «Про головне».

Юрій Тренкін повідомив, що під час зустрічей з виборцями черкасці найчастіше порушують тарифне питання, зокрема люди нарікають на складний механізм отримання субсидій та на непідйомні суми у платіжках за комунальні послуги.

«Жодна зустріч із жителями області не минає без порушення питання про тарифи. Суми у платіжках збільшуються, натомість субсидії не стали обіцяною панацею від зависоких тарифів. Водночас на центральному рівні ми не бачимо відповідного реагування», – зазначив Юрій Тренкін.

Він наголосив, що лише лідер партії «Батьківщина» переймається цими питаннями.

«Саме Юлія Тимошенко під час відкриття десятої сесії парламенту VIII скликання обурилася тим, що до порядку денного не включають законопроект про скасування постанови уряду щодо підвищення ціни на газ, яку підписали всі фракції, окрім БПП, а також питання про створення ТСК для припинення махінацій із землею та корупції в НАК «Нафтогаз України». На цьому прикладі зрозуміло, хто дійсно переймається проблемами простих людей», – наголосив депутат Черкаської міськради від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова