«Батьківщина» Бердичівського району на Житомирщині проти закриття шкіл

Влада Бердичева хоче закрити дві школи у місті. Підписаний міським головою проєкт рішення про закриття школи №6 та гімназії №14 з’явився на офіційному сайті Бердичівської міської ради.

Ще нещодавно соціальні мережі активно обговорювали ймовірне закриття трьох дитячих садків у Бердичівській громаді, але 2 тижні тому кошти на освіту знайшли, місто виділило 30 мільйонів на галузь освіти.

Нині батьківська спільнота налякана новиною про ймовірне закриття двох шкіл: №6 та №14.

Ці заклади розташовані не в центрі міста і у разі закриття, кількасот дітей будуть змушені долати чималу відстань, аби дістатися до інших шкіл, а понад 100 вчителів лишаться без роботи та коштів для існування.

В свою чергу, влада пояснює такі кроки недофінансуванням галузі вцілому.

Обурення висловлюють не лише прості громадяни, а й деякі депутати міської ради.

ВО «Батьківщина» Бердичівщини стурбована такою діяльністю бердичівської влади в освітній галузі, адже оптимізація не має дорівнювати знищенню.

Майбутнє дітей та перспектива якісної освіти не стерпить поспішних недалекоглядних рішень. Тому вважаємо за потрібне зняти питання з порядку денного та відправити на довивчення.

В умовах повномасштабної війни громади повинні дбати про те, як зберегти те, що мають і знайти шляхи до ефективного менеджменту, а не вводити діяльність в глибоку кризу.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова