Авто потрібні завжди: команда «Батьківщини» Тернопільщини відправила чергову машину на фронт

Із початком повномасштабного вторгнення росії в Україну команда «Батьківщини» Тернопільщини закуповує, ремонтує і передає авто на передову. Ці автомобілі відправляють у найважливіші місця по всій лінії фронту.

Нещодавно тернопільські «батьківщинівці» відправили на фронт черговий автомобіль. Як розповів голова обласної організації ВО «Батьківщина» Степан Горуц, авто привезли з-за кордону, відремонтували, і воно вирушило на донецький напрямок.

Буквально через кілька тижнів після цієї події наші захисники записали відеозвіт із подякою голові Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» Степанові Горуцу та всій тернопільській команді за автомобіль, який врятував життя пораненому бійцеві.

«Багато болю й ненависті в серці, але війна триває і триває робота кожного, хто долучений до численних справ, взаємодії та процесів, — каже Степан Горуц. — Наша команда систематично відправляє на фронт авто, квадрокоптери, тепловізори, медикаменти. Також ми активно допомагаємо жителям міст і сіл, де ведуться активні бойові дії, не забуваємо і про переселенців. Вірю: в єдності наша сила і Перемога!»

Діана РОМАНІВ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова