Авто для капеланів від Тернопільської «Батьківщини»

«Батьківщинівці» Тернопільщини придбали для капеланів автомобіль.

Авто разом із допомогою виїжджає на передову, щоб допомогти виконати особливе покликання капеланів — подбати про людське у людині в умовах, коли бракує найнеобхіднішого, в умовах, коли загроза стає надто близькою, коли виклики надзвичайно масштабні.

«Щиро дякую голові Тернопільської обласної організації «Батьківщина» Степанові Горуцу і всім партійцям за велику допомогу — придбання автомобіля для потреб капеланського служіння. Це авто служитиме капеланам 105–ої окремої бригади територіальної оборони ЗСУ, — каже отець-капелан Євген Зарудний, парох сіл Ішків та Росоховатець Купичинецької громади. — Ми знаємо, що Степан Горуц ійого команда активно допомагають військовим та переселенцям. За що йому величезна подяка».

«Війна, яку російський агресор розгорнув проти України — це дуже промовистий факт сучасної історії, де увесь наш народ, кожен із нас намагається бути воїном Світла у війську, яке бореться за щось надзвичайно важливе для всієї людської цивілізації, — звертається до капеланів Степан Горуц. — Нехай Господь береже вас і наших захисників. Ви робите надзвичайно важливу справу: допомагаєте вистояти, допомагаєтеозброїтись чистим серцем, відданою волею і рухатись вперед, пам’ятаючи, що все, що робить український воїн, прояв безмежної любові до своєї країни, народу, рідних».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова