Анжеліка Лабунська: Влада перетворює вибори в ОТГ на політичну гру

Окружний адміністративний суд Києва виконав політичне замовлення, своєю постановою фактично скасувавши вибори в об’єднаних територіальних громадах.

Про це заявила голова Житомирської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська, коментуючи ухвалу суду про забезпечення адмінпозову народного депутата Артема Вітка до Мінрегіонбуду і 34 місцевих рад про зупинення дії рішень самоврядних органів про добровільне об’єднання в ОТГ.

«Влада боїться, що під час президентської виборчої компанії українці побачать реальну картину підтримки «Батьківщини» серед виборців Житомирщини в новостворених ОТГ. Саме тому, завдячуючи псевдореформі судової системи, під надуманим приводом суд фактично скасовує вибори в тих громадах, де дуже сильні політичні позиції має ВО «Батьківщина», – зазначила Анжеліка Лабунська й уточнила, що йдеться про Вчорайшенську ОТГ (Ружинський район) і Вільшанську ОТГ (Чуднівський район).

За словами лідера партійців Житомирщини, влада використовує реформу децентралізації для маніпулювання настроями людей, намагаючись зберегти шанси чинного президента на другий строк.

Анжеліка Лабунська нагадала, що саме в Окружному адміністративному суді Києва вже протягом двох років розглядають позов лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко до Кабміну і НКРЕКП про незаконність підвищення ціни на газ, тарифів на централізоване опалення й водопостачання.

«І чомусь не одному судді не прийшло в голову ухвалити постанову про забезпечення адміністративного позову Юлії Тимошенко шляхом припинення дії постанов Кабміну і НКРЕКП», – цитує Анжеліку Лабунську прес-служба Житомирської обласної «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова