Анжеліка Лабунська підбила підсумки виборів у новостворених ОТГ на Житомирщині

Лідер партійців Житомирщини Анжеліка Лабунська провела селекторну нараду, на якій обговорили результати виборчих перегонів у новостворених ОТГ та підготовку до з’їзду ВО «Батьківщина» в Києві.

Як повідомляє прес-служба Житомирського обласного партосередку, Анжеліка Лабунська подякувала колегам за перемогу, яку здобули представники «Батьківщини» у виборах до ОТГ на Житомирщині.

Із 139 депутатських мандатів кандидати від ВО «Батьківщина» отримали 63. На другому місці – представники Народної партії (8 мандатів), на третьому – БПП (6 мандатів). Таким чином народна підтримка «Батьківщини» в новостворених ОТГ серед кандидатів від політичних партій становила 66,5%.

Окрім того, на місцевих виборах перемогу здобули кандидати, яких «Батьківщина» висунула на посади голів Гришковецької та Вільшанської ОТГ.

Водночас Анжеліка Лабунська піддала критиці самовпевненість та самозаспокоєння деяких керівників партосередків і місцевих виборчих штабів, які припустилися помилок у роботі.

«Коли йдеться про долю країни, коли на терезах історії стоїть питання існування України як незалежної держави, я наказую всім відкинути самозаспокоєння й активізувати роботу з виборцями. Час експериментів минув – життя вимагає від нас тільки системної та злагодженої роботи в кожному питанні», – заявила Анжеліка Лабунська.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова