Анжеліка Лабунська: Кадрові ротації в Житомирській «Батьківщині» відповідають політичним викликам

Житомирська обласна парторганізація ВО «Батьківщина» проходить етап реорганізації, триває впровадження нових технологій управління з використанням «соціального ліфту» для партійного активу регіону.

Про це заявила лідер партійців краю Анжеліка Лабунська, повідомляє прес-служба Житомирського обласного партосередку.

«Кожен новий день кидає нові політичні виклики для обласної партійної організації ВО «Батьківщина», які вимагають швидкої реакції та рішучої протидії політичним опонентам. Саме тому відбуваються активні зміни в Житомирському обласному партосередку, які направлені на покращення роботи політичної партії та її зміцнення», – зазначила вона.

За словами Анжеліки Лабунської, політичне бюро Житомирської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» взяло курс на вдосконалення кадрової політики, коли люди призначаються на керівні посади не тільки за багаторічний досвід роботи в партійних структурах, а, в першу чергу, за вміння швидко оцінювати ситуацію й самостійно приймати фахові рішення в рамках статуту партії.

Анжеліка Лабунська переконана, що саме «Батьківщина» має стати для молодих політиків регіону тим «соціальним ліфтом», який допоможе здобути досвід керівника та політичного діяча не пристосуванцям, а тим, хто реально працює в інтересах українського народу, у кого на рахунку є досягнення та конкретні справи.

«Тепер кожен член політичної партії ВО «Батьківщина» може бути впевнений у тому, що його робота знайде підтримку в партійного керівництва та допоможе зайняти гідне місце в лавах «Батьківщини», – наголосила очільник Житомирського обласного партосередку.

Що стосується фактів виключення громадян з лав партії ВО «Батьківщина» на Житомирщині, то Анжеліка Лабунська заявила, що це – «останній аргумент».

«Ми можемо багато дискутувати з приводу вирішення важливих питань регіону, бути не згодними один з одним у підходах і стратегії. Але коли рішення ухвалено, а людина умисно йде на порушення статуту нашої партії й ігнорує рішення партбюро, до неї застосовуються дисциплінарні санкції. І виключення з лав партії – це останній аргумент у протидії махновщині», – сказала Анжеліка Лабунська.

Водночас вона зауважила, що «Батьківщина» дорожить кожним членом партії – як фаховим політиком з великим досвідом роботи в партійних структурах, так і молодим партійцем, який робить перші кроки в політичному житті.

Анжеліка Лабунська закликала молодих політиків вступати до лав партії ВО «Батьківщина», аби реалізувати свій потенціал на користь громади Житомирщини та України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова