Анжеліка Лабунська: Влада готується до фальсифікації майбутніх президентських виборів

Місцеві вибори в ОТГ, на яких перемогла «Батьківщина», – це реальний рейтинг партії, який засвідчує, чи може громадськість розраховувати на чесні результати на майбутніх парламентських і президентських виборах.

Про це 3 листопада на прес-конференції в Житомирі заявила очільниця партійців регіону Анжеліка Лабунська.

Як інформує прес-служба обласного партосередку, представниця «Батьківщини» повідомила журналістів, що на виборах в ОТГ політсила Юлії Тимошенко загалом по країні здобула перше місце. За підрахунком 100% голосів, «Батьківщину» підтримала майже третина (29%) виборців.

«Наша партія виборола 921 депутатський мандат, із них 100 мандатів – на Житомирщині», – уточнила Анжеліка Лабунська.

На запитання журналістів про використання владою адмінресурсу голова Житомирської обласної «Батьківщини» процитувала заяву Юлії Тимошенко: «Батьківщина» перемогла в 13 областях України, а «Блок Петра Порошенка» – лише в шести. І це попри фальсифікації, попри використання адміністративного ресурсу, підкуп, який проводило по всій країні оточення президента. Такий результат став можливим завдяки виборцям».

Анжеліка Лабунська вважає, що основною причиною маніпуляцій із результати виборів в ОТГ, до яких вдається чинна влада та її поплічники, є підготовка до фальсифікації майбутніх президентських виборів.

Лідер Житомирської обласної «Батьківщини» впевнена, що «з мафією можливо впоратися завдяки підтримці тих виборців, які голосують чесно й свідомо».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова