Антоніна Ульяхіна підтримує дитячі заклади у Павлограді

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Антоніна Ульяхіна завітала з новорічними подарунками до двох дитячих закладів у Павлограді.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Спершу «батьківщинівка» відвідала дитячий будинок «Моя родина», у якому перебувають діти віком до 16 років, позбавлені батьківського піклування. Завідуюча цим закладом Есміра Гусейнова разом із колективом розповіли про те, що вони роблять для створення домашнього затишку своїм вихованцям.

Антоніна Ульяхіна вручила будинку мячі та набори для спортивних ігор, а діти влаштували для неї невеличкий концерт – читали віршики та співали новорічні пісні.

Для дитячого садка «Ладусі» депутатка виділила кошти на придбання спеціального покриття для спортивної зали та спортивного інвентаря. Дітям «батьківщинівка» також вручила новорічні подарунки.  

Цього ж дня Антоніна Ульяхіна відвідала в Павлограді місцеву організацію ветеранів – прикордонників та ознайомилася з експозицією її музею. Тут зібрано багато автентичних речей – зброя, особисті речі воїнів-прикордонників, книги, потртрети, є навіть справжній стовп, які встановлюють на кордонах.

Антоніна Ульяхіна, як депутатка обласної ради, закріплена саме за виборчим округом у Західному Донбасі, до складу якого входять міста Павлоград, Тернівка та Павлоградський район.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова