Андрій Сенченко: Ми вимагаємо, щоб світ посилив економічний тиск на Росію

Основний аргумент примушення держави-агресора до миру – це Будапештський формат, єдиний формат переговорів, у якому Україна виконала свої зобов’язання перед світовою спільнотою.

Як інформує прес-служба обласного партійного осередку, про це під час прес-конференції у Львові заявив народний депутат попередніх скликань, голова Всеукраїнського громадського правозахисного руху «Сила права» Андрій Сенченко.


Політик нагадав, що 27 лютого 2014 року пройшло засідання Ради Безпеки ООН щодо окупації українського Криму. Проте міжнародна рада нічим не допомогла Україні, тому Будапештський формат варто відновити.

«Ми готові запропонувати заходи економічного тиску. Ми не пропонуємо, щоб солдати Великобританії та США помирали на нашій землі та за нашу державу, а вимагаємо, аби вони виконали свої зобов’язання щодо нас, посиливши економічний тиск. Наприклад, відімкнули SWIFT (міжнародна міжбанківська система передачі інформації та здійснення платежів) на території Російської Федерації», – сказав Андрій Сенченко.

За його словами, це дуже жорсткий крок, який зруйнує фінансову систему Росії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова