Андрій Сенченко провів зустріч з енергетиками Луганщини

Партійці Луганського обласного партосередку ВО «Батьківщина» за участю координатора воєнного кабінету Юлії Тимошенко Андрія Сенченка зустрілись із працівниками Луганського енергетичного об’єднання.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, учасники заходу говорили про енергобезпеку воюючої області, необхідність повернення до Будапештського меморандуму.

Координатор воєнного кабінету Юлії Тимошенко Андрій Сенченко розповів про основні аспекти свого законопроекту «Про прощення». Як зазначив співавтор документа, прощенню можуть підлягати тільки ті громадяни, які здійснили злочини незначної і середньої тяжкості. Окрім того, законопроект вирішує ще одне завдання – чітко проводить межу між тими, хто здійснював злочини різного ступеня тяжкості, і мільйонами українців, які живуть на окупованій території і ні в чому не винні.

«Вони не здійснювали злочинів, вони не є посібниками окупантів, а стали заручниками окупації і російської агресії. У цьому питанні крапка має бути поставлена у законі», – зазначив Андрій Сенченко.

Присутня на зустрічі голова Луганського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Ірина Верігіна наголосила, що тільки Юлія Тимошенко має чітку та детальну програму досягнення миру на Сході України і з її перемогою на виборах за короткий проміжок часу ситуація в нашій країні зміниться на краще.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова