Андрій Козюра: Захисники Маріуполя виконали свій обов’язок. Влада має виконати свій

Невідомість щодо полонених захисників «Азову» – відкрита рана, яка кровить уже чотири місяці.

На Волині прихисток від війни знайшли понад 70 тисяч вимушених переселенців,  серед яких – чимало мешканців Маріуполя. Це – українці, які  залишилися патріотами і мають право знати, що відбувається з їхніми рідними та близькими.

На прохання матерів, дружин та сестер захисників «Азовсталі» депутат Волинської обласної ради від ВО «Батьківщина» Андрій Козюра підготував звернення про посилення публічного висвітлення ситуації навколо полонених «азовців».

Одне з найболючіших питань війни – доля захисників Маріуполя. Протягом трьох місяців вони тримали кругову оборону міста. Плавився бетон, але вони вистояли. І стояли б до останнього подиху, однак, виконали наказ і склали зброю… Сьогодні ніхто не має інформації про їх долю», – зазначив Андрій Козюра.

Політик наголосив, що до нього вийшли на зв’язок родини полонених захисників із проханням, аби на сесії обласної ради депутати підтримали звернення до перших осіб держави щодо порятунку героїв.

«Тут присутня пані Світлана – дружина одного із полонених. Якщо ви заглянете у її очі, то ви зрозумієте всю глибину болю і важких щоденних переживань від невизначеності та невідомості», – сказав Андрій Козюра.

Світлана Теплякова попросила депутатів Волинської облради підтримати ініціативу. «Ми, дружини, матері, сестри, наречені, звертаємося з проханням допомогти повернути наших чоловіків, синів, коханих додому. Триває 119-й день полону. Мій чоловік востаннє виходив на зв’язок у липні. Єдине, що ми знаємо, – це те, що наших хлопців кудись вивезли напередодні теракту в Оленівці. Ми звертаємося по допомогу. Вони не терористи. Вони довели, що Україна здатна боротися за незалежність», – зазначила вона зі сльозами та болем.

Жінка додала, що військові  заради поранених, літніх людей, жінок, дітей склали зброю і вийшли зі своєї фортеці. Однак, зазначає жінка, вони не здалися, а виконали наказ командування.

Усі присутні депутати одноголосно схвалили звернення Андрія Козюри щодо посилення публічного висвітлення ситуації навколо полонених захисників Маріуполя.

Відтак, Волинська обласна рада звернулася до керівництва держави щодо необхідності  залучення міжнародних партнерів до вирішення цієї ситуації. 

Депутати були одностайними в позиції, що звільнення захисників Маріуполя – святий обов’язок держави та чинної влади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова