Андрій Козюра: Ринок землі можна запускати лише тоді, коли селяни міцно стануть на ноги

Держава повинна розширити підтримку дрібних сільгоспвиробників, а після того, як селяни міцно стануть на ноги, можна відкривати ринок землі.

Як повідомляє пресслужба Волинської обласної парторганізації, про це заявив кандидат у народні депутати України, перший заступник голови обласної «Батьківщини» Андрій Козюра, який балотується по округу №20.

«Дрібні фермери та власники одноосібних селянських господарств стурбовані заявами окремих політиків про відкриття вільного ринку землі. Про це вони кажуть під час зустрічей із громадами Горохівського, Турійського, Рожищенського районів. Люди побоюються, що земельні магнати за безцінь скуплять паї, аби стати власниками українських чорноземів», – повідомив «батьківщинівець».

За його словами, потрібно збільшити державну дотацію дрібним фермерам та одноосібникам, провести земельний аудит, створити мережу оптових ринків, відкрити земельний банк із доступним кредитуванням для селян.

«Лише за таких умов відкриття ринку землі не буде загрозою для продовольчої безпеки країни», – переконаний Андрій Козюра.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова