Андрій Корнійчук: Проблеми розвитку спортивної галузі на Вінниччині треба вирішувати оперативно

Про розвиток спортивної галузі на Вінниччині та нагальні проблеми, які виникли в умовах децентралізації, в ефірі передачі «Політична думка» на телеканалі «Вінниччина» розповів депутат обласної ради від «Батьківщини», член постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту Андрій Корнійчук.

«В умовах децентралізації гостропостало питання фінансування спортивної галузі. Якщо в райцентрах ще до початку реформи спорт якось підтримували, то сьогодні спорт обєднали ще й із релігією та культурою. Відтак, розподіл бюджетних коштів у таких умовах потребує узгодження і на законодавчому рівні, і на рівні конкретних громад», – зазначив Андрій Корнійчук.

За його словами, важливо в цій ситуації знайти ресурси для повноцінної роботи спортивних шкіл територіальних громад.

Нині на Вінниччині діє обласна програма «Комфортні громади», в якій одним із критеріїв є розвиток спорту. У програмі передбачено залучення коштів на пріоритетні види спорту в конкретних громадах, а також кошти з фонду державного регіонального розвитку.

«Робоча група провела перевірку комунальних спортивних закладів області та дала оцінку як роботи в цілому, так і матеріально-технічному забезпеченню цих закладів», – повідомив Андрій Володимирович і зазначив, що програмою «Комфортні громади» передбачено початкове фінансування пріоритетних видів спорту в громадах. Саме вибудувавши чіткий механізм розвитку пріоритетних видів спорту, можна системно підійти до вирішення і фінансування.

Також «батьківщинівець» зупинився і на питаннях неефективного використання коштів на фінансування деяких спортивних закладів. Зазначив, що робочою групою після перевірки розроблено відповідне зверенення до голови Вінницької обласної ради.  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова