Анатолій Ткач: «Батьківщина» має чіткий план допомоги людям по зниженню тарифів

Депутати облради ініціюють скликання позачергової сесії.

Фракція «Батьківщина» підготувала звернення до голови Вінницької обласної ради, в якому ініціює скликання позачергової сесії облради.

У зверненні фракція просить підготувати рішення до уряду щодо запровадження мораторію на зростання ціни природного газу та електроенергії.

Про це під час прес-конференції повідомив голова депутатської фракції політичної партії «Батьківщина» у Вінницькій обласній раді Анатолій Ткач.

«Уряд з нового року суттєво підвищив тарифи на газ та тепло для людей. У той час, як інші країни світу в умовах пандемії максимально підтримують своїх громадян, український Кабмін вирішив здерти з людей останні копійки, – наголосив Анатолій Олексійович. – Партія «Батьківщина» та наш лідер Юлія Тимошенко послідовні в своїй позиції захисту людей. Вважаємо підвищення тарифів необгрунтованим і несправедливим, а дії влади – знущанням над українцями».

 «Газ українцям повинні продавати за тією ціною, за якою держава його закупила, тобто, втричі нижче, аніж зараз. Ресурси для такої стратегії – газ власного видобутку, перекриття корупційних дірок у бюджеті, припинення виведення «Нафтогазом» грошей за кордон і покарання винних», – зазначив Анатолій Ткач.

Політик повідомив, що «батьківщинівці» подали звернення до голови Вінницької обласної ради щодо термінового скликання позачергової сесії, на якій треба прийняти рішення «Про необхідність запровадження мораторію на зростання ціни природного газу та електроенергії».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова