Анатолій Шаповал: Українці гостро потребують соціального захисту

Українці мають отримувати гідні пенсії та соціальний захист. В умовах війни маємо особливо підтримувати осіб поважного віку. За ініціативою ООН 1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Тому ми зі заступницею голови столичної «Батьківщини» Наталією Ромашовою з цієї нагоди передали киянам старшого віку необхідну допомогу.

Про це заявив депутат Київради від «Батьківщини» Анатолій Шаповал, передає пресслужба партійного осередку. «Аналітики стверджують, що з першого дня війни із Києва виїхало близько 2 мільйонів людей. Залишилось чимало людей похилого віку — самотніх та іноді нетранспортабельних хворих. Маємо піклуватися про них. Беззаперечно вони раді будь-якій допомозі: від медикаментів, до засобів особистої гігієни», — наголосив політик.

У свою чергу Наталія Ромашова зазначила, що не всі підопічні волонтерського руху «Батьківщини» мають змогу пересуватися самостійно. Тому їм передадуть допомогу адресно.

«Надскладні випробування випали на життя цих людей. Вони пережили тоталітаризм, голодомори, війни та репресії. Попри це вони зуміли вистояти та пронести через життя високі цінності: честь, гідність, доброту, толерантність. Бажаю всім зустріти Перемогу України в гарному здоров‘ї», — додала вона.

Нагадаємо, що Юлія Тимошенко назвала бюджет-2024 «бюджетом корупції, стагнації й бідності». Команда «Батьківщини» до другого читання підготує пакет правок, щоб скасувати всі неефективні видатки та перерозподілити кошти на потреби армії та людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова