Алла Шлапак: Потрібно виробляти вакцини на наших потужностях

Для того, аби вирішити проблему з вакцинацією в Україні, уряд має вести перемовини з українськими виробниками, щоб розпочати виробництво вакцин на українських потужностях за міжнародними технологіями чи розробляти власну вакцину.

Про це в ефірі телеканалу НАШ розповіла депутатка Київради від «Батьківщини» Алла Шлапак, передає пресслужба.

За словами депутатки, кількість вакцин має збільшуватися, а українці повинні мати вибір вакцини.

«Завдання, яке має виконати уряд: проводити перемовини щодо купівлі технологій і ліцензій у інших країн та виробляти вакцини на українських потужностях. Якщо уряд не виконує це завдання, він має піти у відставку. Також варто пам’ятати, що окрім вакцинації, яка є дуже важливою, потрібно дотримуватися правил гігієни та носити маски в громадських місцях», – сказала Алла Шлапак.

Політик наголосила, що більшість країн світу зарплату медиків позбавляють податків для того, аби створити їм комфортніші умови для роботи, це ж потрібно зробити і в Україні.

«Варто пам’ятати, що відповідальність за ситуацію лежить на всій вертикалі влади, зокрема на місцевій владі. Київ, за словами мера Кличка, за два тижні отримає вакцини для киян окремих категорій. Чому цього не роблять інші регіони? Це також важливе питання», – сказала депутатка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова