Алла Шлапак наполягає на необхідності закупівлі комп‘ютерів та автомобілів для вакцинальної кампанії

Депутатка Київради від «Батьківщини» звернулася до заступника міського голови з проханням надати протокольне доручення щодо закупівлі необхідної комп’ютерної техніки та автомобілів для безперебійного забезпечення вакцинальної кампанії.

Про це повідомляє пресслужба столичного партійного осередку.

Також політикиня звернулася щодо міської цільової комплексної програми «Безпечна столиця». Декілька місяців тому Київрада підтримала ініціативу міської прокуратури щодо встановлення металодетекторів в 10 навчальних закладах міста Києва.

«Прошу директора Департаменту муніципальної охорони взяти на контроль це питання та провести робочу нараду для ухвалення спільного рішення щодо ефективного механізму захисту наших дітей під час навчального процесу», – сказала під час засідання Алла Шлапак.

Депутатка звернулася також щодо діяльності Муніципальної охорони.

«Якість послуг, які надає Муніципальна охорона заслуговує на подяку, адже в порівнянні з державними службами охорони, вона надає їх на високому рівні. З огляду на це, необхідно поширити сферу діяльності Муніципальної охорони на якомога більше закладів освіти та охорони здоров’я», – зазначила вона.

https://www.youtube.com/watch?v=3TfuS1YClOc

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова