Алла Шлапак: Ми повинні забезпечити вакцинацію та протиепідемічну безпеку громадян

Вже рік на порядку денному засідань Київради розглядаються питання, пов’язані з пандемією. Йдеться про фінансування медицини, вакцинацію та підвищення рівня турботи про здоров’я громадян.

Про це в ефірі телеканалу «НАШ» заявила депутат Київради від «Батьківщини» Алла Шлапак, передає пресслужба партійного осередку.

«Аби дитина могла навчатися дистанційно, необхідно придбати комп’ютер. Якщо родина захворіє – мають бути кошти на ліки. Це можна забезпечити лише при стабільній роботі. Багато киян працює неофіційно і їхні трудові відносини не захищені законодавством. Отже, роботодавці мають надвеликий контроль над такими співробітниками», – зазначила депутатка.

За словами Алли Шлапак, Верховна Рада злочинно позбавила відповідальності виробників вакцин за потенційні наслідки, які вакцина може спричинити на організм людини.

«В умовах тотальної недовіри громадян владі та небажання вакцинуватися через недовіру до якості вакцини, давати карт-бланш на постачання потенційно неякісних препаратів – злочин», – наголосила політик.

Депутатка переконана, що окремою проблемою є сам перебіг процесу вакцинації.

«Отримувати 2 дози вакцини від різних виробників небезпечно. Правильним було б автоматично зберігати 2-у дозу вакцини для тих, хто вже вакцинувався. Необхідно налагодити процес закупівлі вакцини. Наразі, закупівлі відбуваються через організацію Crown Agents. Наявність посередника між державою та виробником є загрозою суверенітету держави та дотриманню її інтересів», – сказала Алла Шлапак.

Політик додала, що окремою проблемою є нехватка медперсоналу. Медики щодня працюють в умовах постійної недостачі медикаментів і медичного обладнання, ризикують своїм життям та життями рідних, але й досі не отримують гідної оплати за свою титанічну працю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова