Алла Шлапак: Київ здолає виклики коронавірусної кризи

Депутатка Київради від «Батьківщини» Алла Шлапак вважає, що попри негативний вплив локдауну на місцеві бюджети, Київ
подолає кризу, спричинену пандемією коронавірусу.

Про це заявила депутатка Київради від «Батьківщини» Алла Шлапак в інтерв’ю «Вечірньому Києву», передає пресслужба партійного осередку.

«Усі соціальні програми фінансуються в повному обсязі та безперебійно, відповідно до прогнозованих показників. На міські цільові програми виділено: на програму «Турбота. Назустріч киянам» — 3,2 мільярди гривень, на програму «Освіта Києва» — 11,1 мільярдів гривень та 7,5 мільярдів — на програму «Здоров’я киян», — зазначила депутатка.

Алла Шлапак наголосила на тому, що кожна з програм має свою мету.

«Кошти за програмою «Турбота. Назустріч киянам» будуть витрачені на підтримку малозабезпечених верств населення, родин учасників АТО і Героїв Небесної сотні, дітей з інвалідністю, багатодітних родин, дитячих будинків сімейного типу, дітей-сиріт, дітей, чиї батьки позбавлені батьківських прав. За програмами «Освіта Києва» та «Здоров’я киян» передбачено створення сприятливих умов та можливостей для всебічного розвитку людини у відкритому освітньому просторі столиці та досягнення максимально можливого рівня здоров’я населення», — пояснила політикиня і додала, що наприкінці першого півріччя можна буде надати конкретну відповідь щодо подальшого фінансування цих програм.

«Я маю великі сподівання, що фінансування залишиться без змін, у повному обсязі, а місто витримає виклики фінансової кризи, спричиненої коронавірусом», – запевнила Алла Шлапак.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова