Аквамайдан від бердянської «Батьківщини»

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України бердянська міська партійна організація «Батьківщини» зробила подарунок для гостей та жителів курортного міста.

15 суден різної місткості, серед яких швидкісні катери, прогулянкові шхуни та водні мотоцикли, прикрашені державною символікою, провели безоплатну морську прогулянку для всіх охочих.

У такий оригінальний спосіб Бердянськ продемонстрував, що прикордонне місто та бердянська акваторія Азовського моря були є і будуть невід’ємною частиною України.

До акції долучилось понад 500 осіб. Здійснити морську прогулянку запросили дітей військових ВМС, які несуть службу в Бердянську та малечу з Чернігівської, Андріївської, Андріївської, Берестівської та Коларівської громад.

«Перший в Бердянську і Україні аквамайдан ми проводили в 2014-му році. Це був непростий час для нашої держави і реакція людей була неоднозначною – більшість, безумовно, вітали нас і підтримували, однак були й ті, хто негативно реагував на появу десятків українських прапорів поблизу популярних бердянських пляжів. Тоді ми вирішили, що акція буде щорічною. З року в рік ми на власні очі спостерігали, як змінюється ставлення людей. Сьогодні ми не побачили жодного, хто б негативно сприйняв акцію», – зазначив депутат Бердянської районної ради від «Батьківщини» Григорій Патей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова