Активістка від «Батьківщини» зробила подарунок військовослужбовцям

Днями 44-та окрема артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола, що розташована у Тернополі, відзначила сьому річницю створення.

З цієї нагоди до військових завітало чимало гостей. Були на урочистостях і представники «Батьківщини».

Найповажніший подарунок 5-ти тонну стеллу з янголом-охоронцем подарувала воїнам підприємець та активіст партії «Батьківщина» Ольга Колос.

Задум виношувався півтора року. І ось нарешті вдалося все: знайти матеріал, митець Микола Шевчук реалізував задум, відсікши з 11тонної брили зайве, і успішно встановити.

Поруч із стеллою викарбувані 15-ть імен воїнів артилерійської бригади, які віддали свої життя, захищаючи наш край від кремлівських загарбників на Сході України.

«Дякую всім, хто долучився до реалізації проєкту. Разом ми сила. Об’єдналися підприємці, духовенство, армійці, мистецька спільнота і результат очевидний. Мистецький талант і жертовна праця автора проєкту, скульптора Миколи Шевчука заслуговує на найвищу похвалу. Військовий капелан отець Володимир допомагав при встановленні основи під пам’ятник та встановленні самого пам’ятника», розповіла Ольга Колос.

Зважаючи на пророблену велику меценатську роботу, Ольгу Колос нагородили відзнакою командира 44-ої артбригади та медаллю Православної церкви України «За жертовність та любов до України».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова