Активісти «Батьківщини молодої» Хмельницького висадили Алею Героїв Небесної Сотні

Активісти «Батьківщини молодої» Хмельницького долучилися до висадження Алеї Героїв Небесної Сотні в селі Олешин, що поблизу обласного центру.

Про це інформує прес-служба Хмельницької обласної парторганізації.

«Ми не повинні забути подвиг тих, хто віддав своє життя в боротьбі за волю нашої Батьківщини. Важливо, що ідея зробити Алею Героїв Небесної Сотні знайшла широку підтримку», – наголосив у своєму виступі перед селянами голова Хмельницької міської «Батьківщини молодої» Дмитро Боголюбський.

Очільник молодих «батьківщинівців» розповів, що до участі в акції партійців запросила місцева жителька Валентина Базилюк. У 2017 році жінка разом із волонтерами висадила майже 180 кущів бузку, калини та горобини. У 2018-ому, під час наступної благодійної акції, селяни продовжили алею сотнями ірисів та чорнобривців. Цьогоріч вздовж Олешина майже на кілометр простяглася нова алея з саджанців дерев, кущів калини та горобини, до висадження яких долучилася «Батьківщина молода».

Волонтери закликають мешканців міст і сіл підтримати ініціативу та з’єднати символічною алеєю східний та західний кордони України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова