Аграрії Прилуччини підтримують проведення всеукраїнського референдуму

Голова Чернігівської обласної партійної організації, депутат обласної ради Сергій Пащенко, зустрівся з фермерами Прилуччини аби поспілкуватися, роз’яснити ситуацію та почути думку кожного щодо впровадження ринку землі.

«Я взяв собі за мету об’їхати всі 5 районів Чернігівської області. Ми зберемося з фермерами та аграріями, адже хочемо почути їх думки та пропозиції з перших уст. Вже зараз в них є багато запитань до закону про ринок землі.

Будемо спілкуватись, робити напрацювання та готуватися до всеукраїнського референдуму», – розповів Сергій Пащенко.

Водночас, фермери та приватні землевласники не приховують, що мають побоювання щодо впровадження ринку землі.

«Головне, щоб іноземці не змогли викупити наші землі. Якщо землі будуть у власності українців, то і весь прибуток буде надходити в державу, а не за кордон. Інакше буде смерть селам, громадам та всій Україні», – зазначив Володимир Полухін, голова фермерського господарства «Добрий Пан».

«Питання продажу землі іноземцям не повинно розглядатися взагалі. Треба провести референдум та почути думку українського народу. За Конституцією України земля належить всім громадянам, хай народ і висловить свою думку. Потрібне існування «Державного Банку Землі» і чим більше там буде землі – тим більше гарантій для народу. Тоді ніколи в житті не повториться Голодомор», – поділився думками Микола Полухін, директор ТОВ «Агросвіт-Прилуки».

Ініціативу щодо проведення всеукраїнського референдуму аграрії Прилуччини схвалюють. Наразі триває робота з формування ініціативних груп.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова