Аграрії Полтавщини обурені голосуванням за продаж землі

Мешканці Пирятинського району Полтавщини глибоко обурені голосуванням у парламенті за продаж землі, зокрема тим, що Максим Березін, депутат від їхнього округу, голосував за ринок землі в Україні.

Як інформує пресслужба Полтавського обласного партійного осередку, у соцмережах пирятинці нагадують мажоритарнику від «Слуги народу», що під час недавньої зустрічі з виборцями він давав слово не голосувати за продаж землі.

Очільник «батьківщинівців» Пирятинського району Сергій Пазюк розповів, що на сесії Пирятинської районної ради прийняте, ініційоване «Батьківщиною», звернення депутатів щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

«У цей же день, 23 жовтня, була зустріч із народним депутатом України по 151-ому виборчому округу Максимом Березіним. У форматі діалогу учасники обговорили питання запровадження ринку землі, депутат наголосив, що не підтримує ідею продажу землі та відстоюватиме свою думку у парламенті», – сказав «батьківщинівець» і додав, що, на жаль, слова депутата виявилися далекими від конкретних вчинків.

Партієць наголосив, що «Батьківщина» й надалі відстоюватиме інтереси села та його мешканців і разом з аграріями боротиметься проти розпродажу українських земель.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова