5 жовтня у Мукачеві відбувся семінар голів ветеранських організацій Закарпатської області

У заході взяв участь народний депутат України, заступник голови партії, в.о. голови обласної «Батьківщини» Іван Крулько.

Про це повідомляє пресслужба обласної парторганізації.
«Для «Батьківщини» питання пенсійного забезпечення – одне із ключових. Нинішнє пенсійне забезпечення – незадовільне. Воно не дотягує навіть до 50% фактичного прожиткового мінімуму, який становить 4347 грн (без урахування обов’язкових платежів), що не дає змоги людям прожити нормально місяць», наголосив Іван Крулько.
Політик додав, що «Батьківщина» з повагою ставиться до ветеранів, захисників України та ветеранів праці і вважає, що соціальний захист – це той мінімум, який має надаватися державою. Бо пенсійне забезпечення – це питання не тільки грошей, а ще й людської гідності. Завдання держави – забезпечувати своїх громадян пенсіями, аби вони змогли гідно прожити і забезпечити себе всім необхідним, а не почувати себе жебраками, важко відпрацювавши трудові роки.
«Не може бути так, коли комунальні послуги коштують стільки, скільки пенсіонер отримує пенсії, або й більше. Ми вважаємо, що у бюджеті -2022 не враховано 161 мільярд гривень доходів, які можна спрямувати на покращення соціальних стандартів, зокрема пенсійного забезпечення», – сказав Іван Крулько.
Політик переконаний, що обсяг пенсійного забезпечення має вираховуватись від фактичного розміру прожиткового мінімуму. У бюджеті на 2022 рік планується затвердити прожитковий мінімум на одну особу на рівні 2393 гривні, від якого буде визначатись мінімальна пенсія для людей.

Учасники обговорили тарифну політику, бюджети на цей і наступний рік, соціальні виплати – питання, що цікавлять кожного ветерана і пенсіонера.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова