3 вересня в Луцьку відбувся семінар з партійного будівництва для представників обласного осередку «Батькіщини»

Захід було організовано під егідою USAID, за сприяння Міжнародного республіканського інституту (IRI) та Центру політичної освіти, на чолі з Оленою Шустік.

У конструктивному діалозі розглядали питання партійної розбудови в умовах воєнного стану, обговорювали основні завдання та цілі роботи парторганізацій, формати комунікацій для налагодження ефективної діяльності депутатів.

Серед актуальних тем заходу розглянули питання: партійної розбудови в умовах воєнного стану, юридичної допомоги постраждалим від воєнних дій, комунікації з внутрішньо переміщеними особами, взаємодії із сім’ями військовослужбовців та гуманітарної діяльності у воєнний час.

Заступник голови Волинської обласної організації ВО «Батьківщина» Зоя Шумейко наголосила на важливості подібних тренінгів, адже це допомагає більш ефективно реалізовувати політику партії на місцях. Депутат Волинської обласної ради від ВО «Батьківщина», голова постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку Ольга Омелько зауважила: «Попри виклики сьогодення, потрібно зважати на важливість проведення навчальних заходів у максимально можливих безпекових умовах».

На семінарі були присутні керівники місцевих партосередків, депутати та партійні активісти. Учасники жваво ділилися досвідом, позитивно оцінили захід та подякували організаторам.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова