25 проєктів-переможців взяли участь у осінній толоці в Карлівській громаді

У Карлівській громаді триває реалізація проєкту «ОСІННЯ ТОЛОКА-2021» від ГО «Наша справа Полтавщина».

Ініціатором проведення виступила Лариса Босенко, лідер громадської організації «Наша справа Полтавщина», депутат Полтавської обласної ради від ВО «Батьківщина», яка очолила список кандидатів у депутати Карлівської міської ради на позачергових місцевих виборах, які відбудуться 31 жовтня 2021 року.

Жителі громади активно підтримали проведення толоки. До фінального відбору вийшли 25 переможців у місті Карлівка, в селах Попівка і Липянка.

На реалізацію запланованих толок відвели три дні – 23, 24 і 25 жовтня.

Люди  ремонтували зупинки, фарбували і лагодили дитячі майданчики, лавки, облаштовували територію шкіл, прибудинкові території, прибирали, саджали дерева.

«Я вирішила об’їхати всі обєкти толоки, поспілкуватися з людьми, підтримати їх. Надзвичайно приємно було побачити, як активно карлівчани долучилися до нашої ініціативи в проведенні толоки! Душа радіє, коли бачу таке натхнення в очах людей, які знайшли час для того, аби покращити благоустрій на території шкіл, дитсадків, зупинок, спортивних майданчиків та парків біля будинків на території громади. Люди роблять гарну справу для себе, перш за все, для своїх дітей і близьких, розповіла Лариса Босенко.

«Я разом із командою моїх однодумців запланувала зустрітися з кожним, хто вийшов на толоку і робить активний вклад у власне життя! Люди дружно і з гарним настроєм саджали троянди і дерева, лагодили та фарбували дитячі майданчики, прибирали опале листя і наводили всюди красу, зауважила Лариса Василівна. – Під час спілкування ми обмінялись думками,  порадилися щодо того, як можна покращити благоустрій. Хороші ідеї, варті реалізації. Завжди рада спілкуванню з активними представниками громади і готова підтримувати такі проєкти!»

Проєкт «ОСІННЯ ТОЛОКА-2021» в Карлівській громаді реалізовується дуже успішно, наголосила Лариса Босенко.

«До нас приєднались сотні людей, наші волонтери щодня отримують схвальні відгуки і подяки! У планах громадської організації – систематичне проведення толок у громадах Полтавщини. Торік нам у цьому завадив карантин. З весни ж ми хочемо відновити цю гарну практику. Люди охоче погоджуються брати участь в суботниках і толоках, адже ця робота спрямована на покращення благоустрою дворів, вулиць, сіл і міст, в яких вони живуть, де граються і ростуть їхні діти», – підсумувала Лариса Босенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова