​ Антон Яценко: Наше завдання – це розвиток і процвітання України та Черкащини

Антон Яценко очолив партійну обласну організацію на початку літа, поставивши завдання – організувати адміністративну діяльність обласного осередку «Батьківщини» в нових умовах.

Як повідомляє пресслужба обласного осередку партії, йому необхідно було провести аналіз чинної ситуації та вистроїти чітку й організовану роботу партійців.

На думку депутата, важливим напрямком діяльності є постійна робота з виборцями, тож він постійно знаходиться в прямій комунікації з громадянами. Коли відкривалася «гаряча лінія» протидії рейдерству, Антон Яценко дав свій особистий номер. За його словами, так він швидше зможе реагувати на звернення громадян.

 «За три місяці вдалося зробити велику частину організаційної роботи, – зазначив очільник обласної організації партії Антон Яценко, – ми запустили роботу головного офісу партійного осередку, налагодили комунікаційні зв’язки з партійцями, громадянами та органами місцевого самоврядування. Наше завдання – це розвиток і процвітання нашої країни. Кожного дня ми проводимо кропітку та системну роботу задля досягнення поставленої мети».  

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова