Профільний комітет рекомендує ухвалити ініційований «Батьківщиною» законопроєкт  щодо введення доплат за особливі заслуги перед Україною

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендував депутатському корпусу проголосувати за основу проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» (№3002а) авторства народного депутата України від «Батьківщини» Михайла Цимбалюка.

Нагадаємо, необхідність ухвалення вказаного законопроєкту обумовлена тим, що в Законі України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» такі пенсії встановлюються особам, нагородженим Почесною грамотою Президії Верховної Ради Української РСР або Грамотою Президії Верховної Ради Української РСР. І відповідно оминаються увагою особи, які за роки Незалежності України мають заслуги перед Українським народом у становленні та зміцненні країни та були за це нагородженні Почесною грамотою Верховної Ради України або Грамотою Верховної Ради України. Тому головна мета цієї законодавчої ініціативи – усунути цю несправедливість.

«Згідно із законопроєктом передбачено доповнення до цього закону, встановивши особам, які були нагороджені Почесною грамотою Верховної Ради України або Грамотою Верховної Ради України надбавку до пенсії у розмірі від 20 до 25% прожиткового мінімуму. Це невелика сума коштів – трохи більше 300 гривень на особу», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова