Олексій  Рябчин: Шахтарі завжди можуть розраховувати на підтримку фракції «Батьківщини»

Шахтарі завжди можуть розраховувати на підтримку фракції «Батьківщини» в парламенті.

Про це під час свого виступу з трибуни Верховної Ради України заявив народний депутат фракції Олексій Рябчин.

«Уряд Юлії Тимошенко завжди звертав увагу на проблеми шахтарів, вчасно здійснювалась підтримка працівників вугільної галузі, підвищувалась престижність шахтарської праці», – наголосив політик.

На його думку, дуже дивно, коли уряд сьогодні де-факто самоусунувся від своєчасного вирішення проблеми, яка склалась із належним фінансовим забезпеченням державного сектору вугільної галузі.

«Дивно, коли одразу в державному бюджеті на 2018 рік не були передбачені кошти на необхідне забезпечення шахтарів, коли колеги по парламенту змушені терміново готувати законопроект для вирішення цієї проблеми, коли ми не знаємо довгострокової стратегії стосовно вугільної галузі. Ми досі не знаємо про план уряду щодо дотримання екологічних стандартів та зниження залежності від викопного палива, які є нашими зобов’язаннями за Паризькою кліматичною угодою», – додав він.

Олексій Рябчин зазначив, що наразі парламент обов’язково має вирішити проблеми тих шахтарів, які  з’їхались з різних регіонів України під стіни ВРУ та вимагають захисту власних прав.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова