Необхідно припинити «стратегії влади», які спричинили гуманітарну катастрофу, – Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко закликає негайно переглянути так звані стратегії влади, які довели країну до руйнації, а людей – до зубожіння.

Про це лідер фракції «Батьківщина» наголосила сьогодні під час виступу з трибуни Верховної Ради України.

«Нам необхідні негайний перегляд стратегії та негайна оцінка реальної ситуації у країні», – сказала парламентарій.

Зокрема, Юлія Тимошенко розкритикувала проект бюджету, запропонований урядом на розгляд парламенту. Вона назвала його «прямим пострілом, який остаточно вбиває країну», адже у валютному перерахунку пропонуються вдвічі нижчі обсяг ВВП та доходи людей.

Лідер партії «Батьківщина» попросила колег при ухваленні бюджету на наступний рік не забувати, що за даними Міжнародної Асоціації Професійних Бухгалтерів, Україна входить до трійки країн з найбільшою тіньовою економікою, адже половина ВВП знаходиться в тіні.

«Ми чуємо, що проведено 144 реформи, що країна стала жити краще, але для того, щоб мати орієнтири, треба дивитися на те, що каже світ про нас. Декілька днів тому американський інститут Ґеллапа оголосив черговий рейтинг бідності: Україна потрапила до трійки найбільш нещасних країн світу разом із Гаїті та Південним Суданом. Скажіть, коли нас довели до такого стану?» – запитала політик.

Парламентарій з обуренням заявила, що за останні три з половиною роки наша держава втратила 45 позицій у рейтингу країн за рівнем щастя, який оприлюднила ООН.

«Це трагедія світового масштабу! Це, по суті, гуманітарна катастрофа в нашій державі!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова