«Батьківщина Молода» розгорнула на Одещині найбільший у світі прапор України

У суботу, 30 вересня, у Березівці, що на Одещині, «Батьківщина Молода» провела патріотичний флешмоб із розгортанням велетенського українського стягу площею 2400 кв м.

За словами першого заступника голови «Батьківщини Молодої» Сергія Воронова, подію присвятили святкуванню 215-річчя міста.

«Ми привезли наш прапор-велетень, щоб привітати березівчан зі святом та подарувати гарний настрій. Було приємно спостерігати за непідробними емоціями, з якими містяни зустріли найбільший прапор України у світі», – розповів він.

Враженнями від Дня міста у Березівці поділився голова Київської міської організації «Батьківщини Молодої» Олексій Захарченко: «Для того, щоб долучитися до яскравого дійства і власноруч приєднатися до розгортання найбільшого прапора, зібралося понад тисячу містян».

22046478_1681393715206615_9134173967518264139_n

У заході взяли участь голова Одеської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, депутат Одеської облради Руслан Табунщик, міський голова Березівки Валерій Григораш, перший заступник голови «Батьківщини Молодої» Сергій Воронов, очільник Київської міської організації «Батьківщини Молодої» Олексій Захарченко, заступник керівника Одеської обласної «Батьківщини Молодої» Олександр Кисіль.

Нагадаємо, найбільший у світі Державний прапор України виготовлено за ініціативи «Батьківщини Молодої» до Дня Незалежності України ще у 2012 році.

Тоді його розгорнули в Києві біля університету ім. Тараса Шевченка та  встановили рекорд. Подію занесли до Книги рекордів України, офіційно зафіксувавши, що цей державний прапор є найбільшим у світі. Відтоді зародилась традиція розгортати його в різних куточках України.

Прапор-рекордсмен вже побував у Кракові (Польща) та понад 50 містах нашої країни.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова