На Київщині вночі спіймали агітаторів провладної партії

У ніч з 28 на 29 жовтня у селі Рудня Броварського району на Київщині громадські активісти спіймали «на гарячому» представників місцевої та районної влади, які незаконно розповсюджували агітаційні листівки. Громадські активісти відразу зреагували і викликали поліцію.

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку ВО «Батьківщина», Рудня є одним  із сіл, звідки балотуються кандидати у депутати до Великодимерської об’єднаної територіальної громади. Серед представників місцевої влади, які розповсюджували агітки усупереч законодавчим нормам щодо заборони агітації в переддень голосування, зафіксовані депутат Броварської районної ради від БПП Віктор Радченко, сільський голова села Рудня Олександр Карчевський від БПП, депутат сільської ради Віктор Дудар.

У багажнику автомобіля порушників закону поліція виявила агітлітературу на користь провладної партії та провладних кандидатів. Окрім, агіток місцеві чиновники розповсюджували також матеріали, які очорнюють та оббріхують  політичних опонентів провладної сили. Також є свідчення, що учасники агітації були напідпитку.

рудня чернуха_4 полиция ізимає чернуху

Кандидат у депутати від ВО «Батьківщина» Марина Коваленко подала до поліції заяву про злочин. Агітлітературу було вилучено слідчо-оперативною групою.

рудня чернуха

Нагадаємо, 29 жовтня, відбуваються перші місцеві вибори у 201 об’єднаній територіальній громаді в усіх без виключення областях України. До складу 201 ОТГ увійшли 933 місцеві ради (міських – 25, селищних – 67, сільських – 841). Партія ВО «Батьківщина» висунула своїх кандидатів у 200 об’єднаних територіальних громадах. Зокрема, 3 698 кандидатів в депутати міських, сільських та селищних рад, 56 кандидатів на посаду голів – 13 міських, 43 сільських та селищних рад.

На попередніх етапах виборів в громадах (грудень 2016 р. і квітень 2017 р.) «Батьківщина» посіла перше місце за кількістю депутатів, обраних від партій, суттєво обігнавши БПП «Солідарність» та інші партії.

Упродовж дня «Батьківщина» інформує про перебіг голосування і оприлюднює всі факти порушення виборчого законодавства у день виборів у новинах з хештегом #ОТГ2017.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова