Михайло Волинець: Владі потрібно зробити висновки з українських патріотичних протестів

День гідності та свободи. За 40 днів до початку відліку нового року ми дякуємо тим співвітчизникам, хто послідовний у своєму прагненні до демократії, свободи, хто готовий змінювати та змінюватись заради європейських стандартів життя.

Згадуємо тих дітей України, хто в знакові дні пролив свою кров заради можливості мільйонів будувати цивілізоване майбутнє.

«Помаранчева революція», «податковий Майдан», «Революція гідності» – етапи формування нового характеру нації, нова історія, яка пишеться нами, патріотами своєї країни.

Люди, прапори, незламний дух незалежних профспілок – незмінні завсідники українських революційних процесів. Вірю, що на благо тих подій прийшовся і мій багаторічний страйковий досвід, який я мав можливість реалізувати у складі керівних органів протестів.

Певно, багато хто з представників молодшої політичної ліги сьогодні зробить власні коментарі до Дня гідності та свободи. Проте вони мають не просто вивчити уроки українських патріотичних протестів, а зробити найоб’єктивніші висновки. Бо нам, українцям, однаково властиво надавати щедрі кредити довіри та палко розчаровуватись в непослідовних діях. Особливо якщо замість запуску механізму подолання бідності, ми отримуємо гальма у вигляді нескінченої ланки політичних скандалів.

Михайло Волинець, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 21 листопада 2019 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова