Михайло Цимбалюк: Нинішня влада продовжує підло та цинічно залазити в кишені українців

Нинішня влада продовжує підло та цинічно залазити в кишені українців.

Спершу чиновники збільшили мінімальну зарплату до 3200 гривень за місяць, успішно на цьому «попіарившись», а тепер обіцяють вже 3723 гривні. І все було б добре і похвально, якби не велике «але». Щоб українці відчули реальне підвищення зарплати можновладці мали би спочатку підняти прожитковий мінімум (нині він 1700 гривень), а тому цей розрив, який існує зараз, відповідно і позначається на звичайних українцях. В ідеалі потрібно запровадити прогресуючу тарифну сітку і збільшувати прожитковий мінімум. Але це в ідеалі…

Зараз ми спостерігаємо поряд зі збільшенням мінімальної зарплати ціни піднімаються практично у всіх сферах суспільного життя, інфляція «з’їдає» все, що ми мали би заощадити.

Далеко за прикладами йти не потрібно. Минулого тижня виконавчий комітет Львівської міськради збільшив тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій – в середньому по місту тарифи зростуть на 12%. У мерії так і пояснюють це рішення – в бюджеті збільшили «мінімалку», а відтак вимушені вдаватися до таких кроків. І це тільки один приклад так званих підвищень заробітної плати.

Виходить, що насправді українська влада працює за принципом – в одну кишеню кладе, з іншої – забирає в рази більше (скрізь, де можна). Тим більше, нині ми ще спостерігаємо ріст цін на паливно-мастильні матеріали – це теж неабияк ланцюговою реакцією позначається на комунальних послугах, цінах на продукти харчування, проїзд у громадському транспорті.

Національний банк України прогнозує здорожчання продуктів та послуг на 2018 рік приблизно на 9%. Впевнений, що ця цифра в рази занижена – зважаючи на те, що НБУ є підконтрольним нинішній владі.

Відтак, ми невпинно прямуємо до чергової критичної межі, за якою українським громадянам залишиться тільки рятуватись втечею зі своєї держави і шукати кращої долі на чужині. Таке-от життя по-новому пропонує влада.

Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної партійної організації  ВО «Батьківщина», Facebook,  12 лютого 2018р.

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова