Михайло Цимбалюк: На час карантину всі громадяни України мали б отримувати допомогу від держави

Під час засідання парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів представники фракції «Батьківщина» – Голова партії Юлія Тимошенко та народний депутат Михайло Цимбалюк – підтримали включення до порядку денного позачергової сесії законопроєкт №5300, яким передбачається надання допомоги застрахованим особам на період карантинних обмежень.

Мета документа – фінансова підтримка застрахованих осіб, які постраждали внаслідок дії додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, пов’язаних із поширенням COVID-19. Згідно із проєктом Закону, впроваджується виплата разової допомоги застрахованим особам у зв’язку з втратою ними заробітку через здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, які розпочалися у лютому цього року.

«Відтак допомогу зможуть отримати наймані працівники суб’єктів господарювання та ФОПи. Допомога виплачуватиметься з Державного бюджету у сумі 8 тисяч гривень та з місцевих бюджетів у розмірі, визначеному рішенням органу місцевого самоврядування. Проте варто також розуміти, що не кожна місцева громада зможе додатково виділити кошти, а це поставить у нерівні можливості підприємців країни», – наголосив у коментарі для журналістів Михайло Цимбалюк.

Народний депутат також зазначив, що на час карантину всі громадяни країни мали б отримувати допомогу від держави, тому чиновникам варто було б напрацювати конкретний план щодо наповнення Державного бюджету.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова