Іван Крулько: За нинішньої політики влади борги за комуналку лише зростатимуть

В Україні накопичились серйозні борги за комунальні послуги і вони надалі зростатимуть, якщо влада продовжуватиме необґрунтовано підвищувати ціни на газ і електроенергію.

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі NewsOne, коментуючи можливе підвищення цін на енергоносії.

За його словами, борги населення за комунальні послуги у 2017 році сягнули понад 28 млрд грн, а за півроку 2018-го – перевищили 35 млрд грн.

«Це відбувається тому, що люди не можуть сплатити за комунальні послуги зі своїх доходів. Вони відчувають себе нещасливими, бо тяжко працюють,  а натомість не можуть за гроші, які отримують, забезпечити свої базові потреби», – констатував Іван Крулько.

На зауваження ведучих щодо вищих цін на електроенергію у країнах ЄС, які нещодавно озвучив регулятор, Іван Крулько зауважив, що у цих країнах вищі доходи, а тому люди мають можливість платити за вищими тарифами.

Крім того, народний депутат зазначив, що не логічно порівнювати вартість виробництва кіловату електроенергії в Німеччині, Угорщині, Болгарії та Україні, адже одні країни імпортують електроенергію, а інші – виробляють її з надлишком та ще й експортують.

«В Україні потужні ТЕСи і АЕСи і ми маємо надлишок електроенергії, яка йде на експорт. Тому було б логічно, якби держава продавала за кордон енергію за вищими цінами, а своєму населенню – продавала за цінами, підйомними для українців», – наголосив Іван Крулько.

На його переконання, те саме стосується і цін на газ: вони мають бути підйомними для українців.

«Юлія Тимошенко не каже, що все має бути безкоштовно. Але кожна людина, яка працює, повинна із своїх доходів, без субсидій, і без того, щоб іти з простягненою рукою до держави, заплатити за комунальні послуги», – уточнив представник «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова