Іван Крулько: Росія проти Юлії Тимошенко або про що не написали у статті «The Guardian»

Росія грає проти Юлії Тимошенко. І це стає все більш очевиднішим після оприлюднення в «The Gurdian» документів та переписки колишнього політтехнолога Януковича і Партії регіонів Пола Манафорта.

Стаття «The Guardian» документально підтверджує, що Пол Манафорт мав чисельні зв’язки з росіянами і, за дорученням Януковича, організував та проводив медіакампанію з очорнення Юлії Тимошенко за кордоном за спеціально розробленою стратегією «Україна – цифрова дорожня карта» та подальшого її ув’язнення.

Стратегія полягала у поширенні кремлівськими ботами у медіа та соцмережах фейків про Юлію Тимошенко. Їх створював спеціальний експортно-аналітичний Центр дослідження країн колишніх соціалістичних Радянських республік (CXSSR). Цікаво, що сам центр CXSSR знаходився у Відні, а сайт центру – на сервері у Москві.

Як відомо зі звіту для уряду України про результати медійної кампанії Манафорта, лише з початку 2011-го по 27 березня 2012-го було зроблено понад 2 000 публікацій у інтернет і паперових медіа проти Тимошенко та на користь Януковича.

Стратегія також передбачала «спецоперацію із модифікацією сторінки Юлії Тимошенко у Wikipedia, створення спеціального сайту «TheTymoshenkoFiles», де мали розміщувати весь бруд на Тимошенко, який би «лила», як зазначається у плані дій, «віддана патріотка» Інна Богословська, створення анонімних новин вірусного поширення тощо.

Розслідування «The Guardian» доводить, що негативний імідж Тимошенко був створений штучно, а звинувачення, які лунали на її адресу – були кремлівськими фейками на замовлення прокремлівського уряду України часів колишнього президента-втікача, який зараз переховується в Росії.

Як і те, що фейковою була експертиза, за якою була арештована Юлія Тимошенко і яку робив нещодавно арештований у США юрист Алекс Зваан. Він, до речі, увага (!), є зятем російського мільярдера Германа Хана – фігуранта «санкційного списку» США. Наразі у компанії, де працював Зваан, визнають, що експертиза по Тимошенко була суперечливою і писалась юристами, у тому числі Звааном, за наказом Пола Манафорта в інтересах Віктора Януковича.

А тепер питання для роздумів: чи задумувались ви, чому українська влада досі не наклала санкцій на російських посадовців і бізнесменів з «санкційного списку», які є спонсорами агресора і «кришують» сепаратизм і окупацію в частині України? У тому числі – на тестя Зваана?

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», УП.Блоги, 12 квітня 2018р.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова