Іван Крулько: Побудова армії за стандартами НАТО та посилення безпеки – гарантія незалежності

У 2014 році «Батьківщина» зібрала понад 3 млн підписів по Україні з вимогою до Порошенка призначити референдум щодо членства України в НАТО за народною ініціативою.

Тоді президент заявив, що такого референдуму проводити не треба, бо це розколює суспільство і, що нібито Україна не готова до членства в НАТО.

А зараз, коли йому немає чим звітувати перед людьми, він підняв цю тему і тему церкви і почав ділити людей на патріотів та «руку Кремля»: хто з Порошенко – патріоти, решта – Путін.

Але ж більшість українських патріотів та військових не підтримують дії Порошенка.

Мені хотілось би нагадати президенту, що вступ до НАТО – це не декларація в Конституції. Вступ до НАТО – це конкретні дії та внутрішні реформи. Це подолання корупції в армії та оборонній сфері. Це в першу чергу приведення і синхронізація відповідності українського війська із натівськими стандартами. А що зроблено за ці роки для приведення українського війська до натівських стандартів? Та майже нічого. У нас в одній бригаді є один батальон, який ніби-то може синхронізуватись із НАТО.

До НАТО запрошують не тоді, коли це прописують у Конституції, а тоді, коли подолали корупцію, коли є високий рівень демократії і, коли всі військові атрибути та функціонування війська приведені до високих стандартів НАТО.

Тому Юлія Тимошенко і «Батьківщина», перемігши на виборах, буде реалізовувати саме цей шлях: боротись із корупцією, бо це найбільше зло; синхронізувати армію зі стандартами НАТО та посилювати безпеку, бо це гарантія державної незалежності; піднімати рівень життя людей, бо це гарантія повернення наших територій на Донбасі і в Криму.

 Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 4 лютого 2019р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова