Іван Крулько: Чому президентом України має бути Юлія Тимошенко?

На моє глибоке переконання, Президентом України має бути людина, яка має досвід управління, вміє вести переговори на найвищому рівні, яка буде за столом сидіти, а не коло стола, і з якою захочуть і говоритимуть світові лідери.

Саме такою є Юлія Тимошенко.

Ми є воюючою країною і президентом у нас має бути людина, яка, прийшовши на Банкову, зможе із першого дня почати керувати країною і втілювати свою програму в життя.

З усіх кандидатів така програма дій є лише у Юлії Тимошенко. Більше того, у неї є команда, на відміну від решти конкурентів.

Ми хочемо миру, справедливого миру. Саме тому не можемо обирати будь-кого. Має бути план завершення війни та досягнення миру та безпеки. Такий план у Юлії Тимошенко є і вона разом із фахівцями презентувала його під час великого безпекового форуму.

Ми хочемо мати справедливого президента, який братиме на себе відповідальність і який почне наводити лад у країні.

Саме таким президентом буде Юлія Тимошенко.

Згадайте лишень, що вона єдина з усіх змогла провести чесну приватизацію «Криворіжсталі», ліквідувати віялові відключення і почала повертати вклади «Ощадбанку» на посаді прем’єр-міністра.

Тому вмикайте рацію, коли робитимете вибір. Адже саме від цих президентських виборів залежатиме те, якою буде Україна завтра.

 Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 16 листопада 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова