Іван Крулько: Цей парламент має завершити процес декомунізації в Україні

Верховна Рада цього скликання має завершити процес декомунізації та увійти в історію.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько в ефірі телеканалу «Прямий».

«Чим швидше ми поставимо крапку в цьому процесі, тим швидше європейський курс і курс на НАТО буде нормальною програмною засадою Української держави», – зауважив він.

Саме тому, на думку політика, треба дотискати питання перейменування Кіровоградської та Дніпропетровської областей, на що бракує голосів у провладної фракції.

Народний депутат переконаний, що процес декомунізації в Україні затягнули і це наразі позначається на структурі влади і на тому, хто при владі.

«Жодна інша країна не мала такого ліберального підходу в питанні декомунізації, як Україна. Ухвалили спеціальний закон, який дозволив провести широке обговорення на місцях  і самим визначитись, як будуть перейменовуватись міста й області. Парламент мав ухвалити рішення на підставі їх пропозицій. Тобто ніхто нікому нічого не нав’язував», – звернув увагу Іван Крулько.

Лише у декількох випадках, зазначив депутат від «Батьківщини», парламент змушений був взяти ініціативу на себе: коли на місцях рішення з декомунізації навмисно блокувалось.

«Наприклад, коли місцеві керівники, які зараз у фракції БПП, хотіли перейменувати Кіровоград в Єлизаветград і повернути туди царизм. Я був співавтором постанови про перейменування Кіровограду в Кропивницький, за яку віддали  231 голос», – резюмував він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова