Іван Крулько: Беззаконня у Таїровській ОТГ на Одещині триває

Думаєте вибори в ОТГ завершилися 24 грудня? Навіть не сподівайтеся!

Усю ніч провів у Таїровській селищній виборчій комісії, яка знаходиться поблизу Одеси.

Терміново сюди виїхав, оскільки почали відбуватися виборчі дива, які в народі називають «бєспрєдєлом».

Цей «лонгрід» хочу присвятити розрекламованій децентралізації – виборам «по-новому».

  1. Ця Таїровська ОТГ впритул межує з Одесою і включає такі населені пункти як Сухий Лиман, Совіньйон, Чорноморка і т.д. Поруч знаходиться відомий ринок «7-й кілометр». Вартість землі і розташування і визначили неприємний душок цих виборів.
  2. Усе почалося з того, що кандидата від «Батьківщини» на голову ОТГ Хасана Хасаєва, який має беззаперечний авторитет в громаді, є діючим селищним головою Таїрового, щоб не допустити до виборів (увага!) – ПОЗБАВИЛИ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ. Відповідно, не зареєстрували весь список від «Батьківщини». 4 суди і рішення на користь Хасаєва дали половинчастий результат. Комісія змушена була зареєструвати кандидатів у депутати від «Батьківщини», а рішення суду зареєструвати Хасаєва було грубо проігноровано, що напряму тягне на статтю КК України «невиконання рішення суду».
  3. Як наслідок, самовисуванцем зареєструвався син Хасана Хасаєва – Тимур Хасаєв.

За лічені дні команді «Батьківщини» вдалося донести цю інформацію до громади. І для опонентів це стало повним провалом. Тимур переміг на голову ОТГ!

  1. Вибори проходили з повним комплектом виборчого свавілля – залякування, тітушки, які й зараз «чергують» біля комісії, масове вкидання бюлетенів, видача бюлетенів особам, які не є виборцями, підкуп і т.д.

Але і цей «набір» не спрацював. «Батьківщина» здобула перемогу.

  1. І ось у цей момент територіальна комісія вирішує провести перерахунок результатів з усіх виборчих дільниць, по який уже прийняті протоколи. Тобто приймає незаконне рішення, що відображено у звіті спостерігача «Опори».
  2. Прямо зараз розпакували виборчу документацію по дільниці в Таїровому, де Тимур Хасаєв набрав 912 голосів, а Обертун (провладний) – 156. Почали доходити до маразму – звіряють на контрольних талонах підписи членів ДВК, які видавали бюлетені.
  3. Наші дії:

– подали заяву до ЦВК про зміну складу комісії через численні порушення закону про вибори;

– оскаржили в окружному адмінсуді рішення комісії про перерахунок. Чекаємо на розгляд сьогодні.

– склали численні акти про незаконні дії селищної виборчої комісії;

– звернулися до поліції із заявою про злочин.

Потрібно захистити справедливість!

Іван Крулько, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 27 грудня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова