Іван Крулько: 21 липня люди обиратимуть прем’єр-міністра та подальший курс України

21 липня відбудуться вибори до парламенту. Вони також стануть виборами прем’єр-міністра і  курсу, яким йтиме надалі наша країна.

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsOnе.

«Від того, хто буде партнером у коаліції, залежатиме курс України. Якщо наша держава хоче зберегтись як незалежна, тоді має обрати європейський курс, бо він і є проукраїнським. Бо  Російська Федерація, поки існує незалежна Україна, не зупиниться і надалі застосовуватиме свої імперські амбіції», – зауважив народний депутат.

На думку Івана Крулька,  «Слуга народу» навряд чи зможе самостійно сформувати більшість, бо в Україні мудрий народ і він не допускає авторитаризму та тотального контролю, а шукає баланси.

«Тому найімовірніша коаліція –  «Слуги народу» із «Батьківщиною» та іншими проєвропейськими силами, адже Зеленський уже встиг заявити: у наступному парламенті він не планує створювати коаліцію із Опозиційним блоком», – зауважив політик.

Щодо прем’єра, то, за словами представника «Батьківщини», часу на навчання когось немає. Має прийти людина, яка з першого дня готова до цієї роботи, яка знає, кому та яку команду дати, які закони і постанови ухвалити, вміє управляти економікою, соціалкою і прекрасно розуміє, як посилити енергетичну безпеку України.

«Таких людей в Україні, на жаль, одиниці. «Батьківщина» має найбільш підготовленого прем’єр-міністра – Юлію Тимошенко. Вона має успішний досвід і реальними діями показувала, що можна і до вчителів обличчям повертатись, даючи надбавку 20% за престижність, і лікарів підтримувати, і встановлювати допомогу при народженні дитини, підвищуючи народжуваність, і не підвищувати тарифи при страшній економічній кризі, а тримати їх на рівні. І виплачувати людям зарплати, і долати енергетичні кризи. А також –  повертати від олігархів  таку власність,  як Криворіжсталь», резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова