Ірина Верігіна: Реакція Великобританії як приклад для наслідування

Жорстка і принципова позиція Великобританії щодо Росії з приводу отруєння колишнього російського шпигуна Скрипаля та його дочки свідчить про те, що Україні потрібно брати в союзники Великобританію.

Тим більше, що вона є підписантом Будапештського меморандуму.

Англійці показали приклад, як треба захищати свої національні інтереси, адже імідж країни для них є архі важливий.

Вони без зайвих обговорень вислали кремлівських дипломатів і посилили санкції проти Росії. Тереза Мей продемонструвала всьому світові жорстку, принципову, державницьку позицію. І США, і Франція підтримали рішучі дії Великобританії.

А у нас на п’ятому році війни зберігаються дипломатичні відносини з РФ. Знову продовжуються гнилі Мінські домовленості. Триває торгівля на крові. І багато наших можновладців наживають собі мільйони завдяки війні, яка щодня забирає життя українських патріотів.

Вершина цинізму – це ймовірність виборів президента РФ у дипломатичному представництві Росії  на території України. Тобто, на Донбасі гинуть наші найкращі хлопці, а тут будуть обирати вбивцю Путіна президентом?!

Українській дипломатії є чому повчитися. Справжній дипломатії, а не залежній від настрою та інтересів Петра Порошенка.

Ірина Верігіна, член політради партії «Батьківщина», голова Луганської обласної парторганізації,  Facebook, 15 березня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова