Григорій Немиря: Головне для України – це перемога на полі бою у війні з росією

Основним пріоритетом для усього демократичного світу має бути перемога України на полі бою у війні з росією.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», Перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря під час «Інформаційного марафону з Віталієм Портниковим» на телеканалі «Еспресо.TV».

«Про відновлення України варто не тільки поговорити, але й планувати його. При цьому треба пам’ятати, що будь-яке відновлення можливе лише після припинення війни. Наразі нам усім важливо мати один пріоритет – Україні треба перемогти на полі бою у війні з Росією», – сказав він

У цьому зв’язку політик звернув увагу на небезпечні світові тенденції відносно нашої держави. Так, Україна вже не кожного дня з’являється на перших сторінках світових видань; з наближенням зими починаються деякі процеси всередині європейських країн, як-от зростання цін на харчі, паливо, комунальні послуги; в окремих країнах заплановані чергові парламентські або президентські вибори.

«Важливо говорити правильно і не захоплюватися гучною риторикою. Є небезпечні тенденції всередині Європи. Тому часто є великий розрив між солідарністю на словах та солідарністю на ділі. На це варто звернути увагу», – підкреслив Григорій Немиря.

Окрім того, він додав: «Все ж таки можливо говорити про єдність Заходу. Але, якщо йдеться про глобальний Південь, особливо про країни Африки, то такої єдності в оцінці російської війни проти України там немає».

Саме тому, за словами Григорія Немирі, українська дипломатія має активно працювати, щоб виходити на прямий діалог не лише в рамках Африканського союзу, а й з окремими країнами, особливо з тими, що будуть першими жертвами голоду, який насувається.

«Ми повинні їм пояснювати, що вони мають «дякувати» путіну за високі ціни на продукти харчування, на паливо і за те, що може бути голод. Ми маємо реагувати на відсутність єдності на глобальному рівні та розбіжності всередині Заходу, зокрема європейських країн. Ми не повинні чекати, що ця проблема зникне сама собою, і весь світ підтримуватиме Україну», – підсумував народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова