Гонтареву та її спільників потрібно притягти до кримінальної відповідальності, – Юлія Тимошенко

Колишню голову НБУ Валерію Гонтареву та її спільників з розвалу банківської системи і знищення національної валюти потрібно притягнути до кримінальної відповідальності.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на брифінгу за підсумками Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій та комітетів.

«Валерія Гонтарева звільнена зі своєї посади, але водночас на цю посаду призначений «Валерій Гонтарев». Тобто, по суті, інше її обличчя – маріонетка Порошенка. Він (Яків Смолій – ред.) продовжуватиме нищівну політику щодо української економіки, нашого банківського сектору та української гривні», – заявила політик.

Вона процитувала дослідження українських науковців експертно-аналітичного центру «Оптіма» про діяльність Нацбанку під керівництвом Гонтаревої та про «її причетність до знищення української економіки, банківської системи, національної валюти, середнього класу та підприємців і вкладників».

«Науковці роблять висновок про те, що Нацбанк на чолі з Гонтаревою і Порошенком практично ліквідовував економіку України та національний банківський сектор одночасно з середнім класом», – сказала лідер «Батьківщини».

У зв’язку з цим Юлія Тимошенко переконана, «це вирок Гонтаревій, Порошенку і всім, хто разом з ними робив цю чорну справу проти України».

За словами політика, після того, як в Україні зміниться президент, ці дослідження ляжуть в основу кримінальних справ проти колишньої голови НБУ та всіх її спільників.

«Після президентських виборів ці дослідження будуть не просто основою для «розбору польотів», вони будуть основою для притягнення всіх винних до кримінальної відповідальності», – наголосила лідер «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова