Ганну Старикову та депутатів Київської облради не пустили до приміщення обласної прокуратури

Голову Київської обласної ради Ганну Старикову та депутатський корпус не впустили до приміщення обласної прокуратури.

Про це повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку «Батьківщини».

«Спочатку прокуратура з СБУ раз на місяць проводять обшуки в моєму кабінеті, а коли я мала не меті поспілкуватися з прокурором щодо загрозливої ситуації на Київщині, пов’язаної із незаконними сміттєзвалищами, видобутком піску та вирубкою лісу – не знайшлося співробітників прокуратури, які готові працювати з депутатським корпусом облради», – розповіла голова Київської облради.

За її словами, прокуратура діяла всупереч нормам Закону «Про статус депутатів місцевих рад», не пустила до приміщення Київської обласної прокуратури.

З огляду на це Ганна Старикова викликала поліцію і склала заяву-повідомлення про вчинення злочину, яку направлено начальнику управління поліції Печерського району.

20708184_350017922094549_373140375591481000_n

«Виникає питання, чому прокурор не захотів зустрітися зі мною задля обговорення найбільших екологічних проблем Київщини? Прокуратурі взагалі байдуже до екологічного лиха в області, або вона сама погрузла у кришуванні злочинного видобутку піску та знищення лісів, або це відомство й сьогодні залишається кишеньковим механізмом влади для силового тиску на неугодних?» – заявила вона.

На переконання голови облради, в Україні вже стартувала виборча кампанія і розпочалася масштабна умисна очистка влади від політичних конкурентів на округах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова